theatre
14 مرداد 1401 - 16:14

امام جمعه یاسوج: باید از سیل اخیر درس بگیریم و برای رفع مشکلات شهری اقدام شود

امام جمعه یاسوج با اشاره به خسارات ناشی از سیل اخیر گفت: باید از این حادثه درس گرفت و برای رفع مشکلات که باعث بروز چنین حادثه‌ای شد اقدام شود.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، حجت‌الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی در خطبه‌هاب این هفته نماز جمعه با اشاره به سیل اخیر و تلفات آن و اقدامات انجام شده، اظهار داشت: در جاهایی از کشور تلفات جانی داشتیم که برای آن ها رحمت و برای بازماندگان اجر و صبر درخواست داریم.

خبرگزاری تسنیمیاسوجیاسوجوی عنوان کرد: در استان کهگیلویه و بویراحمد خسارات جانی نبود اما خسارات مادی بسیار زیادی به جاده ها مزارع و پرورش ماهی ها وارد شد کسانی که همه سرمایه های آنها از دست رفت و باید برای آنها هرچه زودتر کاری شود.

امام جمعه یاسوج با قدردانی از مسئولان استان که در این مدت تلاش شبانه روزی داشتند گفت: از طریق صدا و سیما و رسانه‌ها و همچنین توسط استاندار و مسئولان هشدارهای خوبی داده شد و این هشدارها اثرگذار بود.

حسینی افزود: آبگرفتگی در شهر یاسوج بسیار خطرناک شده بود و در بعضی جاها آب وارد منازل و اماکن شد امید است اشکالات برطرف شود.

وی بیان کرد: مردم صبوری به خرج دادند و به کمک مسئولان رفتند و این همکاری مردم و مسئولان بود تا باعث شود تلفات جانی در این حادثه نداشته باشیم اما باز هم بارندگی ها در راه است و باید مواظبت کنیم.

حسینی یادآور شد: تمام دستگاه های دولتی در حال فعالیت هستند بخش خصوصی را هم پای کار آورده‌اند که باید همه در کنار هم اجازه ندهیم خرابی های بیشتر ایجاد شود.

امام جمعه ایلام: فلسفه قیام امام حسین(ع) تحقق امر به معروف و نهی از منکر بود

امام جمعه ایلام: فلسفه قیام امام حسین(ع) تحقق امر به معروف و نهی از منکر بودامام جمعه بجنورد: فرهنگ عاشورا مهم‌ترین راهبرد سیاست جمهوری اسلامی ایران است

امام جمعه بجنورد: فرهنگ عاشورا مهم‌ترین راهبرد سیاست جمهوری اسلامی ایران استهشدار درباره وقوع سیلاب در تهران/ آماده باش از شنبه تا دوشنبه

هشدار درباره وقوع سیلاب در تهران/ آماده باش از شنبه تا دوشنبهوی به سالروز بمباران اتمی ژاپن اشاره کرد و افزود: در این بمباران اتمی 200 هزار کشته بر جای ماند کشوری که خود را مدافع حقوق بشر جای می زند اما با بمب اتم صدها هزار نفر انسان را می سوزاند و نابود می‌کند.

انتهای پیام/ی

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 536875